آشنايي با ابزار باغباني
معرفي برند هاي مختلف ابزار باغباني در وب سايت دكتر ابزار

رايج ترين ابزارآلات در خانه

به دليل افزايش هزينه تعميرات و خدمات فني دستگاه ها سياري از افراد ترجيح مي دهند تا كارهاي فني منزل يا محل كارشان را خودشان انجام دهند.در اين مقاله شما را با تعداي از ابزارآلات دستي مورد نياز در خانه آشنا مي نماييم.

 

ابزارهاي دستي مورد نياز در خانه

آچار

اچار ها وظيفه باز و بستن و جلوگيري از چرخيدن پيچ و مهره دارند.اگر  طول عمر و دوام آچار خريداري شده اهمين بالايي برايتان دارد پيشنهاد مي كنيم اچارهاي كه از جنس آلياژ كروم واناديوم ساخته شده اند استفاده نماييد. اين آلياژ در برابر زنگ زدگي،خوردگي و شكستگي مقاومت بالايي دارد.آچار ها تناسب با نوع پيچ و مهره ساخته ميشوند و داراي انواع مختلف و متنوعي هستند.آچار فرانسه،اچار شلاقي و آچار كلاغي از نمونه هاي پركاربرد در منازل مي باشند.آچارهاي دو سو و چهارسو نيز مخصوص پيچ ها دو سو و چهارسو هستند و برخي از آنها قابليت فازمتر را نيز دارند و مي توانند فاز يا نول بودن سيم را تشخيص دهند.

انبر دست

انبر دست و دم باريك دو ابزار بسيار مهم و ضروري در خانه مي باشند.اين ابزار وظيفه نگه داشتن،چرخاندن،‌خم كردن و بريدن سيم و كابل،خم كردن قطعات فلزي كوچك مثل پيچ و قطعات فلزي و بيرون كشيدن ميخ از چوب را دارد.دم باريك مانند انبردست عمل كرده اما به دليل نوك بلندي كه دارد مناسب باستفاده در براي فضاهاي محدودتر مي باشد.

چكش

داشتن يك چكش سبك در خانه مشكل نصب تابلو و قاب عكس  را در منزل جديدتان حل ميكند.چكش نيز مانند ساير ابزارآلات ديگر در انواع مختلفي توليد مي شوند. بعضي از آنها داراي ميخ‌كش بوده و مي توان براي بيرون كشيدن ميخ‌هاي قديمي از ديوار از آن بهره برد.

 اره دستي

اره دستي براي هرس كردن شاخه هاي درختان باغچه و بريدن چوب استفاده مي شود.اره هاي برقي و بنزيني نيز وجود دارند كه مناسب كارهاي بزرگ تر و حرفه ايي تر بوده و قدرت و سرعت بالاتري نيز دارند.اما استفاده از انها نيازمند مهارت خاصي مي باشد چراكه يك لحظه سهل انگاري خطرات جبران ناپذيري را به بار مي آرود.

پيچ گوشتي

پركاربردترين ابزار براي باز و بسته كردن انواع پيچ ها،پيچگوشتي مي باشد.اين ابزار كاربردي متناسب با نوع و محل قرار گيري پيچ بوده و در انواع پيچ گوشتي برقي،شارژي و دستي در مدل ها و طرح هاي بسيار متنوع در بازار عرضه مي شوند.پيچگوشتي دستي سري هاي مختلفي دارد و هر كدام مخصوص يك نوع پيچ مي باشند.مثلا پيچ گوشتي دو سو براي پيچ هاي دو سو و پيچگوشتي ها چهارسو براي پيچ ها چهارسو ساخته شده اند.پيچگوشتي هاي شش سو،مربعي و ستاره اي نيز همين طور.لازم به ذكر است جهت كارهاي حرفه ايي و بزرگ تر كه نيازمند قدرت و سرعت بالاتري است بهتر است از نوع برقي و شارژي پيچگوشتي استفاده شود.پيچگوشتي هاي شارژي و برقي براي مصارف خانگي مناسب نيست و نيازي نيست هزينه زيادي براي خريد اين وسيله صرف نماييد.

 

ضروري ترين ابزارها براي مصارف خانگي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۱:۳۴ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

اينورتر جوشكاري چيست؟

دستگاه جوش اينورتر جديدترين دستگاه هاي جوشكاري مي باشد كه داراي تكنولوژي (IGBT (insulated gate bipolar transistor بوده و فركانس آنها حدود 10 كيلو هرتز افزايش پيدا كرده است .همچنين سايز،وزن،ميزان اتلاف انرژي و مصرف برق نيز تا حدود 30 درصد كاهش چشمگيري داشته است.اين دستگاه ها بر خلاف دستگاه هاي جوش قديمي به برق سه فاز صنعتي نيازي نداشته و تغذيه ورودي آنها تك فاز مي باشد.همچنين مي تواند به هر پريزي متصل شوند و با برق خانگي نيز امكان جوشكاري را فراهم مي آورند.در اين دستگاه ها از برد هاي الكترونيكي به جاي سيم پيچي داخلي استفاده شده و كيفيت جوش بسيار بالايي دارند.اين دستگاه ها از ركتيفاير و سوييچ حالت جامد استفاده كرده و جريان پيوسته با فركانس 60 هرتز برق ورودي را به جريان خروجي تبديل مي نمايند.شما عزيزان مي توانيد در فروشگاه آنلاين دكتر ابزار با بهترين برند هاي ارائه دهنده اينورترها آشنا شويد و با مقايسه كاركرد و ويژگي هاي فني آنها بهترين انتخاب را داشته باشيد.

 

خريد اينورتر جوشكاري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۹:۰۲ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

پيچ گوشتي و اصلي ترين قسمت هاي آن

پيچ گوشتي از كاربرد ترين ابزارهاي دستي محسوب مي شود كه در تمامي صنايع جهت باز و بسته كردن انواع پيچ استفاده مي شود.پيچ گوشتي بسته به نوع كاربردي كه دارند در انواع مختلف و در سايز هاي متنوع ساخته مي شوند اما تمامي آنها يك وجه مشترك دارند.هر پيچ گوشتي از چهار قسمت اصلي تشكيل شده است.

پيچ گوشتي و اجزاي مختلف آن

دسته (Handle)

طراحي اين قسمت به گونه ايي مي باشد كه قابليت قرار گريري در دست كاربر را به راحتي داشته باشد.اين قسمت در برخي از پيچگوشتي ها به صورت باريك و برخي ديگر به صورت ضخيم ساخته شده اند.اما امروزه از پيچ گوشتي برقي و شارژي براي افزايش سرعت كار استفاده مي شود.اين ابزارها نيز داراي يك بدنه ثابت با نوك و سري قابل تعويض مي باشند.

ميله (Shank)

اين قسمت متصل به دسته بوده و داراي اندازه هاي مختلفي مي باشد.ميله بعضي از پيچگوشتي ها، بلند و در برخي ديگر به صورت كوتاه طراحي مي شوند.جنس ميله پيچگوشتي عمدتا از فولاد سخت كاري شده مي باشد تا طول عمر و دوام اين ابزار افزايش يابد.در پيچگوشتي هاي مورد استفاده برق كاران اين قسمت با يك پوشش پلاستيكي غير رسانا قوي پوشيده شده است.

نوك (Tip)

 مهمترين قسمت يك پيچگوشتي دستي نوك تيغه آن است كه در سر پيچ واقع شده و در مدل ها مختلف دو سو،چهار سو،شش سو،مربعي،ستاره اي و غيره ساخته شده است.

تيغه (Blade)

در بخش انتهايي پيچ گوشتي دستي، تيغه آن قرار گرفته كه باتوجه به نوع عملكرد ي كه دارد در مدل هاي تخت،استوانه اي يا مخروطي وجود دارند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۰:۵۶ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

ويژگي هاي جاروبرقي صنعتي

قبل از خريد يك  جاروبرقي صنعتي لازم است ويژگي هاي محصول انتخابي خود را در نظر گرفته و آن را با انتظارات و نيازهاي خود بسنجيد. در اين مقاله شما را با نكاتي كه بايد قبل از انتخاب جارو برقي در نظر بگيريد، آشنا خواهيم كرد. 

موتور:

جارو برقي هاي صنعتي عموما دو موتوره و يا سه موتوره ساخته مي شوند و تفاوت قابل توجه ايي با موتورهاي جارو برقي معمولي دارند.دليل اين گونه طراحي، عملكرد سنگين و طولاني مدت اين جارو برقي ها مي باشد.مكانيزم عملكرد اين موتورها اينگونه است كه هنگام داغ شدن يك موتور، غير فعال شده و موتور بعدي شروع به كار مي كند.

پمپ:

اين دستگاه ها داراي پمپ بسيار قوي بوده و فضايي خلاء مانند داخل پمپ ايجاد مي كند كه موجب مكش پر قدرت گرد و غبارهاي خيلي ريز مي شود.

فيلتر:

براي اين جارو برقي ها از فيلترهاي مختلفي استفاده مي شود كه شامل فيلترهاي پاكتي كاغذي، فيلترهاي غشايي پلي كامپوزيتي و پلي استري،فيلترهاي HEPA و ULPA و فيلترهاي كارتريجي يا پلي اتيلني متخلخل مي‌باشند و هر كدام از آنها كاربرد خاصي دارند.

 

راهنماي خريد جاروبرقي صنعتي

 

جنس بدنه:

لازم است هنگام خريد دستگاه صنعتي مورد نظر حتما به جنس بدنه آن توجه شود.زيرا بايد از بدنه ايي محكم و قوي برخوردار باشد تا قابليت كار در محيط هاي كارگاهي نيز داشته باشد.

لوازم جانبي:

جارو برقي كه انتخاب مي كنيد بايد داراي لوازم جانبي باشد.لوازم جانبي هر دستگاهي با توجه به نوع دستگاه و كاركرد آن ارائه مي شود.اين لوازم مانند خرطوم ضخيم و سخت و چند فيلتر اضافي مي باشد.

گارانتي:

مهم ترين ويژگي كه در هنگام خريد بايد به آن توجه داشت،مدت گارانتي مي باشد.اين دستگاه وظيفه سختي دارد و در صورت خرابي،هزينه تعمير آن بسيار بالا خواهد بود.به همين منظور لازم است به گارانتي و خدمات پس از فروش محصول مورد نظر خود توجه داشته باشيد.

توان مصرفي:

هر چه يك جاروبرقي توان مصرفي بيشتري داشته باشد،بدين معناست كه ميزان برق مصرفي آن بسيار بالا مي باشد.پس هنگام خريد به اين نكته نيز توجه ويژه داشته باشيد.

قدرت و سرعت مكش:

قدرت مكش: يك عدد بر حسب ميليمتر بوده و ميزان افزايش حجم آب درون مكنده، توسط مكنده دستگاه را بيان مي كند.

سرعت مكش: يك عدد بر اساس متر مكعب بر ساعت بوده و ميزان هوايي كه در يك ساعت به درون مكنده، مكيده مي شود را بيان مي كند.

براي دستيابي به كارايي بالاي جاروبرقي بايد قدرت و سرعت مكش دستگاه به صورت همزمان و مناسب باشد. در واقع وجود هر دوي اين ويژگي ها كنار هم معنا دار مي باشد و وجود هريك به تنهايي بي معني است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۰:۵۹ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

خريد ابزارآلات بادي در دكتر ابزار

ابزار بادي كه نام ديگر آن ابزار پنوماتيك مي باشد از پركاربردترين ابزار در دنياي ابزارآت صنعتي به شمار مي آيد.اين ابزارآلات بسيار قدرتمند بوده  و از وزن مناسب نيز برخوردار مي باشند.اين ابزارآلات از تنظر منبع تغذيه به دو دسته كلي تقسيم مي شوند.دسته اول ابزارهايي هستند كه با موتورهاي باد تغذيه مي شوند و متداول تر نيز مي باشند.دسته دوم ابزار آلات بادي  هستند كه با يك مخزن كوچك از دي اكسيد كربن تغذيه مي كنند. به طور كلي ابزارهاي بادي به مراتب قدرتمند تر و ايمن تر از ابزارهاي برقي مي باشند و مي توانند علي رقم اندازه كوچكتر و ظاهر ظريف تر كار ابزار هاي برقي را انجام دهند. فروشگاه اينترنتي دكتر ابزار با بيش از 50 سال سابقه توانسته مجموعه وسيعي از ازابزار بادي را فراهم نمايد.كاربران گرامي مي توانند در اين فروشگاه پارامتر هاي مهم در ابزارهاي بادي مانند سرعت آزاد،قدرت، فشار هوا و مصرف هوا را در انواعت مختلف ابزار بادي به راحتي مقايسه كرده و با بهره مندي از خدمات مشاوره قبل از خريد از گروه دكتر ابزار انتخاب مناسبي داشته باشند.

شبكه اجتماعي فروشگاه دكتر ابزار

فروشگاه ابزار فرامرز با برخورداري از 30 سال سابقه در زمينه تامين ابزار و يراق و دارا بودن 2 شعبه فروشگاهي،تجهيزات كارخانجات،صنايع پتروشيمي،نفت و گاز،كارگاه هاي ساختماني را تامين كرده و هم اكنون با وب سايت تخصصي دكتر ابزار،(www.doctorabzar.com) در حال همكاري مي باشد.اين مجموعه سعي ميكند بهترين و مناسب ترين خدمات را به شما عزيزان ارائه دهد.جهت زير ساخت دكتر ابزار به منظور لينك سازي از بستر جيمدو استفاده شده است.اين مجموعه بهترين و متنوع ترين محصولات را از مطرح ترين برندهاي معتبر از قبيل لوازم و تجهيزات ساختماني،ابزارآلات برقي،شارژي،بنزيني، نجاري،تجهيزات جوش و برش،يراق آلات ساختماني،تجهيزات ايمني و... را همراه با بهترين كيفيت و قيمت در اختيار كاربران قرار مي دهد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۶:۱۹ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

معرفي دستگاه پيستوله

پيستوله رنگ ابزاري است كه از تفنگ،نازل،مخزن و كمپرسور هوا (در مدل هاي بادي) تشكيل شده است.اين وسيله وظيفه اسپري كردن رنگ بر روي سطح مورد نظر را داشته تا آن را رنگ آميزي نمايد.در حقيقت اين ابزار جايگزيني كارآمد به جاي قلم مو مي باشد.اين ابزار در كوتاه ترين زمان،حجم وسيعي از سطح را به راحتي و با سرعت رنگ مي كند.

 

آسان ترين روش رنگ كردن خانه

انواع پيستوله رنگ

 • پيستوله برقي:اين دستگاه از شريق جريان برق كار مي كند و بر اساس توان، فشار و حجم مخزني كه دارد،در انواع متنوعي توليد و عرضه شده است.اين نوع پيستوله ها بهترين گزينه براي مصارف خانگي مانند نقاشي ساختمان و رنگ آميزي چوب مي باشد.
 • پيستوله بادي :اين دستگاه بواسطه كمپرسور باد كار ميكند و با توجه به دقت پاشش،حداكثر فشار عملكرد و غلظت رنگي كه دارد با تنوع بسيار بالا توليد مي شوند.براي مصارف صنعتي مانند كشتي سازي،خودروسازي و ... پيشنهاد مي شود از اين نوع پيستوله ها استفاده كنيد.

پيستوله رنگ چيست؟

 

توصيه هاي فني جهت كار با پيستوله رنگ

 • جهت رنگ آميزي با پيستوله رنگ لازم است يك حركت موازي هنگام اسپري كردن رنگ داشته باشيد.
 • فاصله بين پيستوله با سطح مورد نظر بايد به اندازه 20 تا 30 سانتي متر باشد.
 • حركت پيستوله نبايد به صورت قوسي باشد چراكه باعث متراكم شدن رنگ در يك نقطه مي شود.
 • لازم است ماشه دستگاه را در هر حركت رفت و برگشت،رها كنيد.
 • مخلوط كردن هوا و رنگ متناسب با يكديگر باشد تا ذرات اضافي داخل رنگ و داخل مخزن بوجود نيايد.
 • رنگ آميزي را از لبه نزديك به خود شروع كرده تا مانع از پاشيده شدن ذرات رنگ روي سطوح رنگ شده،شود.
 • رنگ را در جهت عكس اسپري نكنيد چراكه باعث زبري سطح كار مي شود.
 • در هر حركت 50 درصد از سطح رنگ شده را تحت پوشش قرار دهيد.
 • لازم است قابل از رنگ آميزي به دماي سطح موردنظر و رنگ توجه فرماييد.
 • دماي رنگ بايد 22 درجه سانتي گراد و دماي قطعه كار از 22 تا 30 درجه سانتي گراد باشد.
 • قبل از پر كردن مخزن رنگ را رقيق كنيد.
 • از تينر فوري به منظور رقيق سازي رنگ استفاده نشود.
 • از تينرهاي معمولي يا روغني جهت رقيق سازي رنگ استفاده نماييد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۳:۳۷ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

ارائه ابزارآلات برند جي سي بي توسط دكتر ابزار 

فروشگاه اينترنتي دكتر ابزار از جمله فروشگاه هاي آنلايني است كه با عرضه انواع محصولات برقي،شارژي،بنزيي،باغباني و ... از برندهاي مطرح دنيا تلاش مي كند تا در تك تك مراحل خريد،مشتريان عزيز را همراهي نمايد.عمده ترين تفاوت اين فروشگاه با ساير فروشگاه ها در ارائه خدمات منحصر به فرد نظير مشاوره تخصصي و مقايسه فني محصولات مي باشد.در اين مجموعه كارشناسان متخصصي كه در واحد فروش استقرار دارند به تمامي مشتريان عزيز مشاوره تخصصي درباره محصول موردنظر آنها داده و كاربران نيز مي توانند با مشاهده مشخصات فني محصولات آنها را مقايسه كرده و به بهترين محصول دست پيدا نمايند.ديگر خدمات ارائه شده اين مجموعه براي محصولات جي سي بي به شرح زير مي باشد:

 • امكان مقايسه مشخصات فني محصولات جس سي بي توسط مشتريان
 • بهره مندي مشتري از مشاوره تخصصي رايگان ارائه شده توسط متخصصين مجموعه
 • كسب اطلاعات لازم براي خريد مناسب ترين ابزار در حوزه كاري هر مشتري
 • تحويل سالم محصولات با بسته بندي ويژه در كوتاه ترين زمان به تمامي نقاط كشور
 • ارسال محصولات از طريق پست، تيپاكس، باربري و غيره
 • ارائه راهنمايي هاي لازم بابت نحوه كاركرد و نگهداري ابزار خريداري شده
 •  حذف واسطه ها و عرضه بهترين محصولات همراه با قيمت مناسب 
 • ارائه محصول همراه با برگه گارانتي اصالت و ضمانت سلامت فيزيكي كالا
 • بيان شرايط گارانتي و دلايل خارج از گارانتي بودن محصولات

 

برند ابزار jcb

 

آشنايي با برند جي سي بي

شركت جي سي بي يكي از شركت هايي است كه در زمينه توليد و عرضه ابزارهاي صنعتي در كشور چين فعاليت دارد.استاندارهاي بين المللي رعايت شده در تك تك محصولات اين برند موجب شده كه اين محصولات در سطح بالايي از كيفيت ساخته شوند و با نازل ترين قيمت به دست كاربران برسد.اين شركت براي محصولات خود دسته بندي هاي زير را در نظر گرفته است:

 • انواع عينك ليزري
 • انواع مترهاي ليزري
 • انواع ابزارهاي شارژي
 • انواع ابزارهاي بنزيني
 • انواع ترازهاي  ليزري

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۴:۵۱ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

مزاياي خريد محصولات سوباشي از دكتر ابزار

هدف از تاسيس فروشگاه اينترنتي دكتر ابزار،ارائه مشاوره تخصصي رايگان بابت خريد بهترين  ابزارهاي برقي،شارژي،بادي و جوش مي باشد.اين فروشگاه با برخورداري از قوي ترين و كارآمدترين واحد فروش در صدد معرفي محصولي متناسب با حوزه كاريتان و البته با در نظر گرفتن بودجه شما،مي باشد. مجموعه دكتر ابزار در كمترين زمان،محصول شما را همراه با بسته بندي ويژه به تمامي نقاط كشور ارسال نموده و خدمان گسترده ايي را نيز براي قبل و بعد از خريد محصول به شما عزيزان ارائه مي دهد: 

 • ارائه مشاوره تخصصي رايگان به تمامي مشتريان
 • امكان مقايسه مشخصات فني محصول مورد نظر با يكديگر توسط مشتري
 • عرضه محصولات همراه با برگه گارانتي اصالت و تضمين سلامت فيزيكي كالا
 • حذف واسطه ها و فروش محصولات با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • ارسال محصول با شيوه هايي نظير پست، تيپاكس، باربري و غيره
 • ارسال محصول در اسرع وقت و بدون نقص فني به سراسر نقاط كشور
 • راهنمايي جامع و كامل درباره شرايط ضمانت و گارانتي محصولات
 • ارائه اطلاعاتي مبني بر نحوه كاركرد محصول و شرايط نگهداري از آن

 

ابزار برند سوباشي

معرفي شركت سوباشي

شركت سوباشي توليد و عرضه كننده انواع ابزار آلات برقي مي باشد كه محصولات آن در مقايسه با ساير محصولات مشابه آن از برندهاي ديگر در پايين ترين قيمت قرار گرفته است.محصولات توليد شده اين شركت از كيفيت و عمر مفيد نسبتا بالايي برخوردار است.دستگاه كارواش و  كمپرسور باد ازجمله محصولات توليد شده اين شركت هستند. دستگاه كارواش كه براي شستشو و نظافت آسان با مصرف آب پايين مورد استفاده قرار ميگيرد،جديدترين محصول شركت سوباشي بوده كه با رونق و گشترش استفاده از آن بسياري از برند ها اقدام به توليد و عرضه اين دستگاه نمودند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۸:۵۴ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

نحوه تاسيس شركت جيت

شركت جيت در سال 2011 فعاليت خود را با توليد ابزارآلات صنعتي آغاز نمود.محصولات شركت جيت بر اساس استانداردهاي بين المللي توليد شده و از كيفيت بسيار بالايي برخوردار هستند. مي شوند.اين شركت با دارا بودن سابقه كم توانسته از جمله توليد كنندگان ابزارهاي بادي متنوعي باشد و مهارت بسيار خاصي در توليد انواع ميخكوب و مگنه كوب بادي دارد.لازم به ذكر است برند جيت زير نظر شركت رونيكس فعاليت دارد و اين شركت عهده دار خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات جيت مي باشد.

 

ابزار jit

ارائه خدمات پس از فروش شركت جيت

همان طور كه گفته شد شركت رونيكس عهده دار خدمات پس از فروش محصولات جيت بوده و داراي بيش از 150 نمايندگي مجاز خدمات در سراسر كشور مي باشد.اين شركت براي تمامي محصولات برند جيت گارانتي 15 ماهه همراه با امكاناتي نظير تعداد دفعات گارانتي نامحدود و تعمير و تعويض رايگان كليه قطعات در نظر گرفته است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۳۹ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]

ارائه پيشرفته ترين ابزارآلات ميلواكي توسط دكتر ابزار

فروشگاه اينترنتي دكتر ابزار،با ارائه كننده به بهترين و متنوع ترين محصولات كيلواكي مي باشد.اين فروشگاه از جمله فروشگاه هايي آنلايني است كه تمامي محصولات ميلواكي را با قيمت بسيار مناسب در اختيار كاربران گرامي قرار مي دهد.عمده ترين تفاوت دكتر ابزار با ساير فروشگاه هاي اينترنتي برخورداري از قابليت هاي انحصاري نظير مشاوره تخصصي و مقايسه فني محصولات مي باشد.مجموعه دكتر ابزار با ارائه مشاوره رايگان در رابطه با خريد با كيفيت ترين ابزار آلات برقي، شارژي،دستي و لوازم جانبي در تمامي مراحل خريد شما عزيزان را همراهي مي نمايد.مزيت هاي خريد محصولات برند ميلواكي از فروشگاه دكتر ابزار به شرح زير است:

 • امكان مشاهده دقيق مشخصات فني تجهيزات ميلواكي
 • مشاوره رايگان به مشتريان در خصوص ابزار ميلواكي
 • امكان مقايسه ويژگي هاي محصول انتخابي با برندهاي ديگر
 • ارسال سالم و سريع محصولات خريداري شده به تمامي نقاط كشور
 • فروش محصولات باكيفيت و قيمت مناسب از طريق حذف واسطه ها
 • ارائه محصولات با گارانتي اصالت و تضمين سلامت فيزيكي كالا
 • راهنمايي درباره شرايط گارانتي و دلايل خارج از گارانتي بودن
 • راهنمايي مشتريان بابت نحوه نگهداري محصول خريداري شده
 • راهنمايي درمورد نحوه كاركرد محصول خريداري شده
 • ارسال محصولات از طريق پست، تيپاكس، باربري و غيره
 • ارائه توضيحاتي راجع به خريد بهترين ابزار آلات در حوزه كاري هر مشتري

 

برند ابزار ميلواكي

 

خدمات پس از فروش محصولات ميلواكي

كليه محصولات ميلواكي بر پايه استانداردهاي بين المللي طراحي و ساخته شده اند.اين محصولات داراي گارانتي 36 ماهه از تاريخ خريد مي باشند.به غير از موارد مصرفي،ملزومات مابقي اجزا و قطعات ابزار آلات نيز شامل گارانتي مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۰۶ ] [ دكتر ابزار ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تخفیف لند